..svátek má Adolf

17. června 2011 v 15:03 |  Deník
No jo, možná jste překvapení, že už tu zas vidíte nový článek. Hned to vysvětlím. Je to tím, že jsem se rozhodla si tu psát prostě takový deníček.. No, slovo deníček se mi sice nelíbí, ale jiné označení by bylo docela nevhodné. Prostě jde o to, že sem budu psát mnohem častěji. Neříkám, že každý den, ale tak minimálně jednou týdně by tu mohly být další zajímavosti z mého pozoruhodného života.

Tak, zase jsem se vrátila k yoyování. Ne teda nějak závratně a s ohromným nadšením, a přecijen, je to prostě zábava a zábavu já k životu potřebuju. Ale mnohem více se zas věnuju hraní na kytaru a taky na ukulele. Chtěla bych začít hrát na ZUŠce na elektriku, uvidíme, jestli mi to projde. Zrovna se učím Purple Haze od Hendrixe, není to moc těžký. Jen to tak vypadá. No, koněčně je ten pátek, zítra už je sobota - víkend - odpočinek - juchů. lol

Dneska to bylo ve škole docela v pohodě. Abyste se nedivili, že tady pokaždé píšu o škole.. Je mi líto, že 80% svého života strávíme ve škole a tak si stojím za názorem, že když už, tak trochu zábavněji! Né že bych patřila mezi třídní odpad, který pořád jen provokuje učitele, ale máme příliš velké meze. A život si přeci máme užít. Dneska jsme psali dvě písemky - ze zeměpisu a čejáku. Ani na jedno jsem se nijak moc neučila. Teda vlastně na zeměpis docela jo, v angličtině .. to víte, když máte učitelku, co vás nechá jen tak nic nedělat, tak už začne být nuda a tím pádem jsem dneska vzala zemák a začala se šprtit. Test dopadl celkem dobře, i když mohlo to být lepší. Z čejáku naprosto neočekávaná známka 1. (v češtině se nikdy neučím, nemám důvod ) a taky mám známku z referátu o knížce, né že bych si dala nějak extra záležet na úpravě apod., ale zastávám názor, že hlavní je obsah, takže jsem se trošku rozepsala, ale jak jsem viděla, že mi dochází papír, tak jsem zkracovala .

Heh, už nevím, co bych sem měla ještě psát. Snad jen, ať si užijete víkend. Možná vám sem ještě něco napíšu. Zatím se mějte. Jo a ten nadpis jsem tu dala jen tak, nic lepšího mě nenapadlo.

adios

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama