Zpátky z dovolené, spouští se revoluce!

12. června 2011 v 15:25 |  Deník
Ahoj lidi, jestli tohle čtete, tak asi budete mít psychický problém. A pokud ne, tak až to dočtete, určitě budete mít nějaké následky. Případné vyšetření u psychiatra či psychologa vám neuhradím.

Tak jo, byla jsem na dovolené v Egyptě. Bylo to tam super, škoda, že jsme tam byli jen týden. Snad se tam vrátíme i na podzim! Pod článkem můžete vidět pár fotek z Egypta, snad ty slunné dny budou i tady v ČR.
Kdo z vás nepochopil název článku, tak ať si z toho nedělá hlavu. Nemá absolutně žádný význam, možná leda takový, že jsem se po hodně dlouhé době dokopala zpátky k blogu. Jakožto "KING OF POP" vám chci oznámit, že tu budu psát častěji a možná i s větším nadšením, ale kdo ví. Mimochodem, od měkčí muziky jsem se vrátila zpátky k ĺove metalu a mojemu milovanému heavy metalu či hard rocku. Ale nepohrnu ani kvalitním punkrockem, možná i špetce reggae.

No, abych sem nepsala jen mé pošetilé a někdy i pesimistické názory (což není zrovna tenhle případ), tak vám povím i něco, co se událo ve škole. Jakožto studentka 7. ročníku základní školy musím říct, že nároky na žáky se rok od roku mění. V některých (pro mě například naprosto nudných, zbytečných a absolutně nepochopitelných) předmětech se nároky zvyšují, a v těch, co mi nedělají problémy, se naopak snižují, což mi prostě NEVYHOVUJE!

No ale zpátky k té hudbě. Hudba je můj život, to už možná víte. Heh. Ale nemůžu se rozhodnout, na jaký hudební nástroj začnu hrát. Chci si trochu obohatit dovednosti. Kytara, ukulele, melodica a harmonika mi prostě nestačí! Rozhoduju se mezi houslemi, baskytarou a violoncellem. Všechny tyhle nástroje jsou v něčem odlišné a nejraději bych se učila hrát na všechny, jenže to mi čas a ani peníze nedovolí. Přecijen ZUŠka taky něco stojí. Kdybyste měli nějaký tip, tak pište do komentářů. Ale nejspíš mám vybráno. Cello se ke mně podle některých možná nehodí, ale mě vždycky fascinovala virtuózní hra na tento nástroj, zvlášte v podání virtuóza jménem Yo-Yo Ma. Ale taky na druhou stranu bych se měla více věnovat kytaře - jsem ještě dost pozadu, co se týče skladeb. Možná to bude tím, že na to v posledních měsících se*u. Snažím se totiž skládat vlastní písničky a skladby (skladby spíše na uke), zatím jsem nic moc nesložila, ale už mám jednu docela slušnou písničku, ale text ještě není úplně hotový, mám zatím v podstatě jen takovou vizi.

Abych dnešní žvást zakončila, tak vám můžu akorát napsat, že sem žádný fotky z Egypta dávat nebudu, abych měla ještě nějaké soukromí :D i když už asi každý (kdo mě zná) tuší, kdo jsem.

Sayonára!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama