Prázdniny jsou tady, ale poněkud deštivě

6. července 2011 v 21:32 |  Deník
Ahoj, dlouho jsem nenapsala. A to z toho důvodu, že jsem na blog v postatě zapomněla. Vízo bylo fajn. Samé 1, jen jedna 2. A ne, nejsem šprtka - to je vzkaz pro všechny rejpaly.
V poslední době se mi hodně zalíbil hudební nástroj jménem baskytara. Budu si ji i kupovat. Doufám, že si svou první basu vyberu dobře, a že pak nebudu svého rozhodnutí litovat. Mám pár kousků vyhlídnutých, ale ještě nevím. Mám docela omezený rozpočet, takže nemůžu mít velký výběr, ale co už, i za malý peníz si užiju spoustu muziky.

Dokonce i rozprodávám nějaké krámy, původně dost drahé krámy, jako například kendamy. Řekněme, že jsem z těchhle blbostí už poměrně vyrostla a chci se naplno věnovat hudbě a i když to bude znít pošetile a trapně, tak chci jít za svým snem. Ačkoli jsem si to zatím moc neuvědomovala, tak se pomalu začínám přiřazovat na seznam multiinstrumentalistů. Už hraju na kytaru, ukulele, harmoniku, melodiku, brzy baskytaru a v budoucnu plánuju i nějaký ten smyčec - třeba housle.

Ale abyste si nemysleli, že nedělám nic jiného, než že muzicíruju, tak se stále věnuju fingerboardingu, ale už jen tak příležitostně - nehrotím 5 hodin denně triky na switch, ale spíš třeba vytáhnu fbr a na 10 minut si tak z nudy zajezdím. Už to neberu tak vážně, jako jsem to brala dřív. Ale samozřejmě i čas od času trénuju nějaké nové triky a komba.
Chystám se ale dokonce natočit krátký film - nějaké tří minutové drama alá krimi nervák. Né. Bude to prostě trochu psycho film s názvem "Figurka". No, nechte se překvapit. Bude to trapné, ale budu to brát jako začátek mé režizérské "kariéry". Huh.

Tak se mějte, přihazuju video od Scars on Broadway.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama