..svátek má Vítězslav

21. července 2011 v 19:48 |  Deník
Ahoj,
no tak to jsou teda prázdniny. Venku hnusně, žádný bazény, nic. Aspoň mi zbývá něco, co můžu o prázdninách dělat, aniž bych se nudila - můžu skládat hudbu. Zatím jsem složila pochmurně děsivou (asi 10ti sekundovou) skladbu na ukulele. Jinak většinou improvizuju, a když se mi to líbí, tak si to přehraju znovu a přidám k tomu i text. Kdybych složila něco poslouchatelného, tak to sem možná dám.
Jinak už mě příšerně deptá můj účes. Vypadám s tím jak barbie a vůbec mi to nesluší. Nechápu, jak jsem si ten melír mohla dát. Hrůza. Takže musím počkat cca 3 roky, než mi to odroste.
Teď se v podstatě nevěnuju ničemu jinému než hudbě. Cokoli jiného, než hudba, mě taky deptá. Nemám na nic jinýho náladu. Buď hudbu poslouchat, nebo ji hrát. Hudba, hudba, hudba.

Začala jsem poslouchat trochu emotivněji založené kapely, jako jsou např. Falling in Reverse, From First To Last, Aiden (u Aiden je to ale spíš HC-punk-rock). Už dřív jsem takové kapely poslouchala, ale teď se mi pár písniček zalíbilo, no tak proč ne, je to pořád lepší než rap. Ale stejně si myslím, že je to jen takové období, že stejně za chvíli budu nonstop poslouchat Kissáky, u nichž samozřejmě stále zůstávám. Na tom se nic nemění.

Ach bože, už nevím, co napsat. Jestli to náhodou někdo čte, tak se nebojte mi napsat nějaký komentář. Nudím se, potřebuju si něco pěkného přečíst.. auf wiedersehen

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama