..svátek má Alena

13. srpna 2011 v 16:31 |  Deník
Ahoj, takže už jsem zase nějakou dobu nenapsala pochmurný článek do divného deníčku mého hnusného života. Trochu moc přívlastků, že? Heh.
Tyhle prázdniny jsou na nic. Pořád je nuda, venku je sice občas i pěkně, ale stejně nemám co dělat, jelikož jsou všichni pryč a jen já trčím v Ostravě. Čímž jsem, doufám, neodhalila svou identitu. Heh. Stejně si to tu píšu jen pro sebe. Éra blogů už dávno skončila, takže to nikdo ani číst nebude.
Možná začnu hrát na violoncello, pro tenhle nástroj jsem se nadchla asi před rokem a půl. Takže jsem se trochu rozhoupala a asi to s cellem zkusím. A to jsem si plně vědoma, že nebudu mít žádný volný čas. Bude to masakr, jelikož se teď učím (jakožto samouk) na klávesy...a za chvíli k tomu přibyde ještě basa a cello. Nevím, jestli to s cellem nemám rovnou vzdát. Připravit se o všechen volný čas není zrovna nejlepší nápad. Jesliže to bude někdo číst, poraďte mi prosím.
V poslední době mám dost blbou náladu, občasné záchvaty vzteku a psychicky jsem dost na dně. Jsem vysílená tím příšerným stereotipem.
Dneska jsem se dívala na Scary Movie 4, fakt hustá blbost. Ale jako na zasmání je to naprosto ideální :-)

Pro dnešek je to vše. さようなら、私のブログを読んで

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama