Motherfuckin' bitch!

17. září 2011 v 13:52 |  Deník
Ahoj, takže opět vám píšu. Nemám totiž nic lepšího na práci. Kdybyste se divili, proč je název článku až tak vulgární, no... poslouchám zrovna mojí oblíbenou písničku od A7X A little piece of heaven a tam jsem tohle nádherné slovní spojení zaslechla, no tak jsem to sem prostě musela šoupnout! :D

Možná jste si všimli, že jsem sem dala už hotový design pro Bey + porovnání s původním designem. No přiznám se, že tohle je jeden z nejméně povedených designů, co jsem kdy udělala. Za tu dobu, co jsem s amatérskou grafikou přestala, jsem to všechno zapomněla. Jednoduše řečeno jsem vyšla ze cviku. Musím se do toho zas dostat a pak sem budu dávat i designy pro ostatní lidi na stáhnutí. Taky začnu s designama na přání. Takže kdyby to, že se mi už moc nedaří, někoho neodradilo, tak mi klidně může napsat o logo nebo celý design. Všechno vám sladím do barev, které budete sami chtít.. No fajn, konec mé designové inzerce.

Dneska mi přišla moje knížka, kterou jsem vyhrála na aukru. Je to knížka o Queenech a je vážně hodně dobře udělaná. Takže tu si v průběhu dnešního dne přečtu :-).

Hahá, před chvíli jsem si vzpomněla na kapelu svého "mládí"... ano, jaká ironie. :D Vražedné houby (Killerpilze) jsem kdysi poslouchala nonstop, musím ale přiznat, že nejsou špatní ani po letech. Pořád hrajou melodický poppunk, který prostě nemáte šanci vytřískat z hlavy, stačí si poslechnou Liebmichhassmich. Pořád si pamatuju, jak jsem chtěla jejich CD Mit Pauken Und Raketen. (Je opravdu zajímavé, že si stále pamatuju název toho alba!)
Abyste se taky mohli "pokochat" jejich bezhlavými texty a amatérsky úžasnou hudbou, tak sem hodím jejich oldschoolovou PECKU :D


PS: Neberte mě moc vážně. Občas bývám nadměrně sarkastická.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama