Where is somebody to love?

14. září 2011 v 13:45 |  Deník
Zdravím, před 6ti dny jsem psala článek. Samozřejmě žádné ohlasy - to jsem také čekala. Je smutné, že blogy pomalu zanikají. Avšak jsem nedávno zjistila, že dvě nejmenované osoby z mé třídy také vlastní blog. Je to dobrý prostředek pro zjisťování informací z mého okolí - tedy za předpokladu, že si píší "deníčky". Znám je sice 2 roky, ale na blogu se můžu dozvědět mnohem více věcí, přecijen některé věci se lépe píšou než říkají.

O víkendu jsem se naučila sólo k Bohemian Rhapsody od Queenů. Tohle sólo (které mimochodem napsal jejich kytarák Brian May) jsem se vždycky chtěla naučit, ale podle tabů mi to nešlo. Nemám moc velkou trpělivost, když jde o učení se nových skladeb a písniček. Každopádně jsem to zvládla. Nakonec jsem se to naučila od Martyho Schwarze přes videolekci na YouTube. Od něho je všechno tak nějak jednodušší.. už předtím jsem se díky jemu naučila sólo k Smells Like Teen Spirit od Nirvany. Jinak si v poslední době pozpěvuju.. zpívat s kytarou je přecijenom dobrá zábava a i když neumím zpívat, tak to rozšiřuje můj hudební sluch a celkově vnímání hudby. Mezi moje oblíbené (jednoduché) písničky teď patří třeba Kristy, are you doing okay od Offspring a All these things I hate od Bulletů. Na covery si zatím netroufám. Hehe.

Nový blog nebude, je to zbytečné. Už jsem měla tolik blogů, že zas nebudu riskovat. Radši to všechno budu mít tady pohromadě. Během víkendu se tu změní design. Tenhle HIM se mi nelíbí, byl to jen takový patvar na rychlo.

Pro dnešek se loučím a jako vždy tady házím ještě písničku, dneska to budou Queeni a jejich Somebody to love!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama