Back in black..

27. října 2011 v 19:09 |  Deník
Nazdar muzicírující lidé. Ačkoli je to trochu neetické a také nevhodné, tak zdravím jen muzicírující část českého obyvatelstva, což činí mým odhadem kolem 5%.

No, takže jsem taky propadla kouzlu bot Converse. Naneštěstí už je venku ale hnusně, takže je zužitkuju nejdříve na jaře, což je docela politováníhodné, jelikož je mám "čerstvě" koupené.
Dneska mi přišla taky mikina Emily the Strange, což byla před cca 4 lety moje nejvíce obdivovaná značka. Takže je to teď docela vtipné, že jsem si náhodou jednu takovou mikinu pořídila po tolika letech.. blá blá, ta nostalgie.
Poslední dobou se pořád dívám na TBBT, je to jeden z nejlepších sitcomů, co jsem kdy viděla. Někteří si stěžujou na český dabing, ale mě ani trochu nevadí, naopak se mi líbí. Myslím si, že mohl dopadnout i mnohem hůř. Já si třeba nedokážu představit, že bych četla titulky k nějakému ze Sheldonových monologů, to je nadlidský úkol. No abych to shrnula, dívám se na TBBT, mám zkouknutou první a skoro i druhou sérii, něco málo i ze třetí, co právě teď běží v TV. Bazinga!

Někdy si říkám, že mám hodně divný a možná i ojedinělý hudební vkus. Poslouchám funk, metal(core), rock, hardrock, grunge, punk, punkrock... a takhle bych mohla dalších pár let pokračovat. Kéž bych našla člověka, který by se mnou nadšení pro (skoro) všechny žánry sdílel.

No takže pro dnešek je to, tuším, už všechno. Později vám musím ještě napsat, co se mi v to pondělí stalo tak úžasného. Zatím to nikdo nechtěl vědět (a ani nepočítám s tím, že by někdo v budoucnu chtěl), takže to zatím nechám tak.

Sayonára .. a ještě přihazuju fotku mých Conversek :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama