Eww..

30. října 2011 v 19:02 |  Deník
Aleluja! Zítra už konečně škola! Myslím si, že mě za chvíli z té andulky jebne! Aspoň chvíli.. "klid"? ...no moment, tady něco nesedí.

Ano, to jsem ten dnešní článek opět pěkně začala, že? Někteří mě pro můj sarkasmus musí nenávidět! (ačkoli to ani sarkasticky myšleno nebylo) No, tak po těch prázdninách se do školy i začínám těšit. Klid to sice fakt nebude, ale aspoň se nebudu nudit, budu mít hodně nabitý program. Dohánět totiž týden učiva je jako.. no jako... jako nejezdit 10 let na lyžích a pak se postavit na snowboard. Omlouvám se, výstižnější přirovnání mne nenapadlo. Ještě k minulému článku. Byla jsem na pokraji svého duševního rozpoložení. Řekla bych to asi takhle; nesnáším svůj život.

Eww.. andulka zase řve, vždyť tohle nemůže mít pozitivní vliv na můj sluch! Takhle vysoké frekvence jedno malé stvoření dokáže vysílat?! Mělo by to jediné řešení; vyhodit tady někoho z okna. Ale kdybych to udělala, tak bych byla, předpokládám, vyhozena z okna já. Vždyť nějaká andulka je přece důležitější než já! Eww..

Tohle už fakt nedám,

sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama