Ich bin ein Deutschland! keine Monarchie

4. října 2011 v 19:05 |  Deník
Hey guys! Today I'm writing article in english! Yes, I'm kidding.

Takže ahoj lidi, opětovně vás zdravím při čtení nového článku z deníku mého pošahaného života. Právě poslouchám nové album od Papriček a tak si říkám; "...jaké by to asi bylo, kdybych Fleu v kapele nahradila.." . Já vím, je to totální uhozenost, že přemýšlím zrovna nad tím, a to už jen kvůli tomu, že je Flea jeden z mých největších hudebních vzorů.
Teď poslouchám "Monarchy of Roses".. hmm.. z jejich nového alba mám docela smíšené pocity. Z jedné strany se mi zdá, že jsou to pořád oni - jen trochu víc zpopovaní konzumní společností (kterou se oni mimochodem nikdy předtím ovlivnit nenechali), ale samozřejmě to respektuju. Už to není nějaký středoškolský funkrock, ve kterém se zpívá jen lehkovážných věcech. Papričky nám dospěly. Na druhou stranu se mi ale zdá, že se snaží celou jejich kapelu tak nějak zmodernizovat. Stačí se podívat na obal alba. Jasně, chápu, všichni to stejně budou stahovat, takže obal nikdo řešit nebude. (Kdo nepochopil - byl to tak trochu sarkasmus. Já si album určitě koupím!) Prostě obal se snažili udělat co nejjednodušší, přesně tak, jak to mají ve zvyku i jiné kapely ovlivněné.. no vždyť tu mou frázi už znáte.
Takže tohle není recenze. Tu napíšu, až si album koupím a celé si ho několikrát poslechnu. Recenze by nemohla být objektivní, kdybych si to poslechla jen jednou... a taky si myslím, že v říjnovém Rock&Popu už bylo tak dost špatných recenzí. Částečně s nimi ale souhlasím.

No, teď se vraťme k mému životu. Ani nevím, proč jsem to napsala. Nemám vám toho totiž nic moc co říct. Můj život je čímdál tím víc nudnější. Zase je tu stereotyp. Navíc to už ve škole začíná houstnout. Začínají písemky, přibývají úkoly... ne, že by toho bylo bůhví jak moc, ale někdy na to prostě čas nemám. Což mi připomíná dnešní 2ku z fyziky. No jo, musím se začít trochu učit, ať se pak taky nekam dostanu. Rodiče, nuťte své děti k učení! Toť výchovná rada pro dnešní den.

Takže to bude asi všechno..

Chicky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bey Bey | Web | 4. října 2011 v 20:00 | Reagovat

Chickyy! Ve škole není nuda! Co ty dnešní tyčinky? xD Netuším jak se tam dostaly, ale ještě teď je vysbírávám z batohu -.-"
Tak úsměv trochu! xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama