It's almost easy...

8. října 2011 v 18:04 |  Deník
Chjo. Dneska je hodně divnej den. Venku je hnusně, celý den prší a je tam zima. Navíc je mi celý den tak nějak blbě. Andulka furt ječí, až mě z toho bolí hlava.. Takže je teď na chvíli přesunutá do kuchyně. Ano, alespoň chvíli klid! Můžu si alespoň na chvíli pustit A7x, aniž bych slyšela ten řev. Nechápu, jak může mít tak pronikavý hlas. Ano, je to slyšet až sem. Přes dveře i stěny. Mám chuť vraždit.

Dneska jsem aspoň na chvíli hrála na basu, zahrála jsem si SFA a STD od A7x a ještě Beat It od FOB. Začínám psát ve zkrátkách. Nechápu, proč všichni mají tak jednoduché linky. Proč nejsou všechny tak složité jako ty Fleovy nebo Freemanovy? Zkrátka budu hrát RHCP a Rancid, od nichž už samozřejmě pár songů umím zahrát..

Hmn. Co jinak napsat? Právě poslouchám Bat Country a přemýšlím nad tím, co mám ještě napsat. Ale jó. Dneska jsem se dívala na Tupíry - parodii na Stmívání. Jelikož celou Twilight ságu neuznávám a ta upíří mánie se mi ani trochu nelíbí, tak se mi tahle parodie líbila. Byla to sice totální blbost, ale zasmála jsem se u toho. Takže doporučuju zkouknout!

Ještě sem házím video L-ových nejvtipnějších momentů.. sayonara

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama