Blebt aneb "Není nad plány, které jsou pečlivě plánovány."

30. listopadu 2011 v 20:07 |  Deník
Čusák,
konečně máte možnost mě jednou taky vidět v dobré náladě. Ačkoli to byla jen metafora, tak mám skutečně dobrou náladu. Ani nevím, čím to je. V podstatě ani nemám důvod být v dobré náladě. Proboha, co se to jen děje? Vlastně jediný důvod, proč být v dobré náladě, je ten, že jsem se konečně zbavila dalšího yoya, které se mi pořád válí ve skříni. Snad už se jednou těch krámů nadobro zbavím.

No, pokud by to někoho zajímalo, tak jsem se rozhodla pro cello. Je sice pravda, že je teď na mě učitel kontrabasu mírně namíchnnutý, a já ho chápu, ale myslím si, že jsem se rozhodla správně. Přecijen na cello chci hrát už tolik let a já bych se tohoto snu(?) zřekla jen kvůli náhodnému (slavnému) kolemjdoucímu? Vím, že to nechápete, ale neřešte to, to jsou jen mé soukromé poznámky. Taky dost přemýšlím o houslích, to je taky pěkný nástroj. Ale ne.. už zase se nemůžu rozhodnout, proč jen týden nemá 14 - 123 012 dní, abych všechno stíhala? :-(

Vrátila jsem se ke hře na ukulele a uvědomila jsem si, že mám příšerné uke. Neladí. Ale takový problém nikdy nebyl! Divné. Vždyť vždycky drželo ladění i týden, no..někdy..občas. Je to divné, vážně! Takže asi seberu nějaké drobáky a pořídím si nádherné sopránové ukulele Ohana. V pátek si ho půjdu už rozehrát do kytar a tak za měsíc si ho půjdu koupit. :D Není nad plány, které jsou pečlivě plánovány.

Chjo, fňuk, brek, žbluňk, musím se učit do fyziky. Zítra nejspíš budeme psát test z motorů. A to nám to ani naše fyzikářka moc nevysvětlila. Tohle já ale řešit nebudu, k čemu mi je fyzika, že jo..

She said SAYONARA, she said I don't wanna!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama