Scared To Death

27. listopadu 2011 v 14:00 |  Deník
Nín hǎo,
dneska jsem se rozhodla, že bych nejspíš neměla svůj blog zanedbávat. No tak vám teda píšu! Zrovna konzumuju česnekové Bake Rolls a přemýšlím. Mám před sebou totiž dost důležité rozhodnutí. Nevím, jestli mám hrát na kontrabas nebo cello. Objevil se tu totiž jistý problém, že jsem vlastně chtěla teď půl roku hrát na kontrabas a příští rok přejít na violoncello, jenže tím bych někomu zbytečně zabírala místo. Musím se tedy rozhodnout, na co budu hrát. Není to tak jednoduché rozhodnutí, jak se může zdát. Protože už tu jde jen o to, že basu učí pohodový učitel, který ani nikoho nenutí cvičit doma a na cello učí učitelka, která je, řekla bych, trochu méně pohodová, a učí hlavně stupnice a tak všeobecně méně zábavné věci. Jenže zase na cello jsem chtěla hrát už od šesté třídy, když jsem poprvé viděla virtuóza Yo-Yo Ma. A když jsem v říjnu viděla ČNSO na The Beatles Night, tak tam na mě taky nejvíce zapůsobili cellisté. Tohle si prostě musím nechat projít hlavou a i když to nebude jednoduché, tak prostě musím spoléhat na to, že se rozhodnu správně.
Dneska jsme byli nakupovat v Tescu. Hehe.. No tak mám alespoň nové hadry na koncerty. Akorát to chce ještě drobné úpravy. Vypadá to na mně divně, je to příliš formální. Snad to některým nebude připadat k smíchu. Vypadám v tom jako naše učitelka!
Mám taky ale jednu smutnout zprávu. Život se mi hroutí, takže komiksy budu muset ještě trochu přesunout na dobu neurčitou. nemám na to teď čas. Mám sice nápady, ale zatím nejsou zrealizovány, takže si budete muset počkat.
Myslím, že vám napíšu zase později :-)
Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti A7X?

Ano 76.9% (10)
Trochu 7.7% (1)
Ne 15.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama