Working for peanuts

16. listopadu 2011 v 19:19 |  Deník
Zdravím všechny čtenáře mého blogu, i ty, co sem zavítali jen náhodou a dokonce i ty, kteří nemají v úmyslu se sem vracet.
No, možná jste si všimli nového designu. Ne, nebojte se. Je to jen přechodná fáze, takhle ten desing opravdu vypadat nebude, nemusíte se strachovat. Chystám úplně jiný, nový a hlavně nadupaný design. Zatím nebudu prozrazovat žádné bližší informace, to by to zítra mohlo být v bulváru.

No, abych tady zase nepsala jen "technické" věci, tak napíšu i něco z mého života. Hah, je to přeci deník. No tak mám nové (a úplně úžasné) tričko Beatles. Mí spolužáci se mnou nejspíš nesoucítí, to nechápu. Jak můžou poslouchat takové ...... no nic.

Nevím, jestli se vám to stává taky, ale mně, kdykoliv si pouštím Beatles, se ty písničky zdají hrozně krátké. Třeba teď jsem si pustila She Loves You (jedna z mých nejoblíbenějších), no a už dohrála! Asi to bude tím, že zrovna tahle je docela krátká. Asi jsem uvedla né úplně ideální příklad.
...teď jsem si uvědomila jednu věc, vždyť oni mají všechny písničky strašně krátké! Jak můžu být tak nevšímavá?

Asi si zajdu na The Backwards, budou hrát tady za rohem. :D V K-Triu.

Nejspíš vám napíšu ještě zítra. Dneska to bylo trochu kratší, protože už se jdu zabývat designem. A vězte, bude to nářez!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama