Bůh alternativní scény

17. prosince 2011 v 19:36 |  Deník
srj
Nevím, jestli jste si toho všimli, ale.. poslední dobou tak nějak nejsem ve své kůži. Neví někdo, čím to může být? Cítím se tak všelijak; vyčerpaně, znuděně a tak dále.
Hm. Po dlouhé době vzpomínám na Serje, na ten úžasný koncert, který se uskutečnil 5.6.2008 v 19 - cca 23:00. Říkám si; "Serj je fakt bůh alternativní scény". Nemáte stejný názor? Je škoda, že jeho sláva v posledních letech trochu upadá. Vždyť je skvělý! No, snad teď něco rychle provedou se SOADama. Těším se na novou desku, snad nezklamou.Teď jsem se dívala na google, na obrázky (Serje samozřejmě). Psala jsem jeho jméno, ale nenaskakovalo tam nic, jako by na něj všichni už zapomněli. Všichni jeho fanoušci, kteří kdysi napjatě vyčkávali návrat Systémů na výslunní. Opravdu, psala jsem písmenko po písmenku, ale už ho nikdo negoogluje. Omlouvám se za trapné kecy, ale příjde mi to strašně smutné. Chtěla bych Serje ještě někdy vidět naživo, ale nevím, jestli ještě někdy budu mít možnost. Ale i přes to už nikdy nezapomenu na můj nejlepší zážitek v životě, koncert k jeho tehdy nové desce Elect the Dead. *už jsem o tom jednou psala, mkni na článek "the nicmoc day..." z listopadu 2010
Musím vám něco napsat. Zdál se mi vážně živý sen. Je to až strašidelné, jak živý ten sen byl. Zdálo se mi, že jsem si roztahovala uši. Měla jsem asi 30 mm. Jenže z nějakého, mně zatím neznámého, důvodu se mi roztáhlé uši přestaly líbit, a já jsem si je chtěla zpátky stahovat. Jenže to nešlo. Byla jsem strašně zoufalá, no.. a měla už jsem prostě smůlu.
Neuvěřitelně divný sen. Proč by se mi kdy přestaly líbit roztažené uši? (I když je pravda, že v takové míře - těch 30 cm - už se mi moc nelíbí.) Haha. No nic, takže si z toho berte ponaučení, sice nevím jaké, ale jsem si jistá, že vy na to jednou příjdete.

Sayonára
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bey Bey | Web | 17. prosince 2011 v 20:06 | Reagovat

No to byl teda sen xD Promiň, ale musela jsem se tomu až smát xD

2 Chicky Chicky | Web | 17. prosince 2011 v 20:17 | Reagovat

V pohodě, mně to taky připadá vtipné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama