But if you knew, how far this is from real

16. prosince 2011 v 19:31 |  Deník
Čusák. Konečně vám sem zase píšu něco nového. Aby to tu nebyl jen další "výkřik do tmy", tak se pokusím napsat něco smysluplného.

Dneska jsem měla koncert. Nějak jsem to zvládla, ale trochu jsem to zkazila.. Alespoň, že jsem to důstojně dohrála do konce. Ale myslím si, že to tak strašné nebylo, udělala jsem tak 2 - 3 chyby, ale hned jsem pokračovala, takže v pohodě. Pořád mi v mysli tkví ten obraz lidí, kteří se s malinkým pohrdáním dívají na ukulele a neví, co od toho mají čekat. No, ani se jim nedivím. Tu ukrutnou věc jsem ještě musela ladit před lidma. Nikdy nekupuj Stagg. Toť dnešní rada. No, takže koncert dopadl celkem obstojně. Trval zhruba hodinu a půl, já jsem tam seděla až do konce. Ale líbil se mi, hrála tam spousta talentovaných lidí, až mě to dokonce překvapilo. Myslím si, že ukulele vyvolalo trochu rozruch, ale na druhou stranu jsem si trochu strhla pozornost na sebe, ačkoli to ukulelátko ani nebylo za notovým stojanem vidět. Heh. Někteří tam hráli i dobré písničky, zazněl tam třeba Iron Man od Black Sabbath nebo Don't Cry od G N' R v podání pianistky a basáka. Jednoduše řečeno to byla příjmeně strávená hoďka plná zajímavých aranží.
Na tenhle víkend toho mám celkem dost, co se školy týče. Měla bych se trochu učit. Chjo, ale mám rozečtené 3 mangy, 1 knížku + se chystám si přečíst další knížku. Bude to náročné.

Poslední dobou se nemůžu vyrovnat s tím, že se mi absolutně nechce psát na blog. Je to normální? Asi jo. Ale já chci psát na blog... jen na to prostě nemám náladu (a čas).. Někteří si možná řeknou, že je to jen trapná výmluva, ale já mluvím (resp. píšu) vážně, jsem teď strašně vytížená. Ne, to nebyl sarkasmus. Za chvíli se asi dostanu do ústavu pro psychicky labilní, už teď se mi všechno točí před očima. ...není to tou "Spirálou"? No nic, já už jsem úplně na prášky. Booože. Já jdu spát, sayonára.

Vysvětlivky pro lidi, kteří jsou na tom ještě hůř než já:

Spirála = manga od Junjiho Itóa, googlujte!¨
Prášky = drogy
Stagg = nekvalitní značka produkující hudební nástroje a příslušenství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama