Teorie chronické nespavosti

18. prosince 2011 v 11:13 |  Deník
srj
Dnes vám budu povídat o Synysteru Gatesovi, kytaristovi z A7x. Nebo možná ne. Budu vám povídat o sobě a tom, jak jsem včera nemohla usnout. Zní to divně. Nezajímavě. A nezáživně. Ale vy to jistě přežijete!
Že by to mělo něco společného s chronickou nespavostí? Je to možné? - Samozřejmě je. Asi si říkáte: "To by nebyla Chicky, kdyby nám o tom něco neřekla i z odborného hlediska!". No a máte pravdu. Co jsem si tedy přečetla v odborné literatuře? "Osoby trpící dlouhodobou nespavostí jsou náchylnější k alkoholismu, nadměrné konzumaci stimulačních látek (například káva) a ke zneužívání léků. "
..To víte, já se vždy snažím najít ty nejhorší informace, aby se každý hned nechal zastrašit. Tak pokračujém né?
Zdaleka největší riziko ale představuje vyšší pravděpodobnost rozvoje závažných duševních onemocnění. Dlouhodobě sníženou kvalitou spánku či jeho nedostatkem se může vyvinout depresivní porucha. Toto onemocnění představuje obrovské riziko nejen z pohledu nemocnosti, ale i kvůli délce života. Depresivní onemocnění může zkrátit život až o 10 let.
Ale, co to tu jen čtu? Depresivní porucha? A sakra, já trpím snad chronickou nespavostí! Když vezmeme v úvahu pravděpodobný konec světa v roce 2012, tak jsem měla zemřít v roce 2002, tj. rok, kdy mi byly 4 roky. Jak smutný příběh, že by se odborná literatura spletla? No, to nemůžeme vědět, každopádně tady ještě nějaký ten pátek budu. Snad.
Aby to tu nebylo úplně klišé, tak začnu psát i trochu o sobě. Teď se učím hrát sólo v So Far Away (mrk na video ve sloupku). Je docela jednoduché, takže předpokládám, že se ho rychle naučím,..a možná bude i nějaký ten cover.

Přišel čas na shrnutí celého textu. Pokud někdo náhodou uvidíte v textu význam, neváhejte mě informovat, já to hned opravím.

Sayonára
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti A7X?

Ano 76.9% (10)
Trochu 7.7% (1)
Ne 15.4% (2)

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:28 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama