Výkřik do tmy o (skoro)Vánocích

23. prosince 2011 v 19:59 |  Deník
srj
Čáu! Po strašně strastiplné době vám zase píšu. Jo, jsem to já. Snad poprvé jsem napsala "čáu". Tuhle protáhlou deformaci slova radši necháme být a budeme se zabývat něčím smysluplnějším. Co takhle téma "VÁNOCE, HOU HOU"? Já si myslím, že by tato tématika přišla vhod. A víte proč? Samozřejmě, že to nevíte! Zítra je totiž den zimmer 24, což znamená, že je štědrý večer. Já vím, vy byste si na to ani nevzpomněli, jste teď určitě rádi, že mě máte!
Vím, že mluvím ve druhé osobě, snad to není jen "výkřik do tmy".. Čte to někdo? Uh?
No, dneska jsem depkařila, protože jsem se byla stříhat. Proboha, je to strašný, strašný, strašný! Scheiße! Mám to jako kdysi. Vypadá to barbínsky, hnusně, blbě a já nevím co všechno. Ale rozhodla jsem se, že si tím nenechám zkazit Vánoce. Teď mi je alespoň útěchou, že můžu celý den civět na fotky Brandona Boyda (vpravo). Je to skvělý zpěvák a ještě k tomu má look.. Já prostě miluju zpěváky s plugama nebo tunelama.. :D No nic.. zítra vám ještě napíšu nějakou trapárnu, abyste měli co číst.
pápá
..tedy
Sayonára!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bey Bey | Web | 23. prosince 2011 v 21:51 | Reagovat

Jé, ty ses byla stříhat? určitě to vypadá dobře x) Aspoň ti může být útěchou, že už tě nebudu (nemůžu x/) pořád otravovat s tím, aby sis ty vlasy nedávala za ucho a jak by ti slušela emařská afina xD xP A nedepkař furt, budeš mít vrásky! xDD
PS: šťastné a veselé! x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama