Poděkování, možná pauza a naprosto šílená radost doprovázená smůlou dnešního rána

20. února 2012 v 15:40 |  Deník
Ahoj,
takže zaprvé bych chtěla poděkovat dobrým dušičkám, které klikly na odkaz do soutěže. Mám díky vám spřátelený status! Juchů, díky moc.
Zadruhé bych se s vámi chtěla podělit o úžasnou shodu okolností, no ikdyž jich vlastně zas tak moc nebylo. Abych to dlouho nezdržovala, na "mini-hifi systému", jak je to oficiálně uvedeno, nám jdou ještě po tolika letech přehrát MC. Tedy jiným slovem kazety. Takže co to pro mě znamená? Ano, přesně tohle - poslouchání Queenovských Greatest Hits z originální kazety. Sice mírně remasterované, ale ne natolik, aby byl ten klasický sedmdesátkovo-osmdesátkový zvuk přeslechnutelný. Je to prostě nádhera.

Pak je tu ještě jedna skvělá událost. Našla jsem po letech svůj starý blog! Tedy jeden z mých starých blogů. Ach, kéž by se sblog nezrušil. Osobně si myslím, že tím seznam udělal velikou chybu, už jen z hlediska toho, že tam má, resp. měla, spousta lidí své vzpomínky. Ale to jen tak mimochodem. Já jsem totiž našla svůj starý blog, který byl původně jakýmsi doplňkem k mému tehdy "hlavnímu" blogu. To víte, experimentování s různými hostingy - moje starodávné hobby.

Občas si říkám, že jsem kdysi tak trapné kecy nepsala, ale ono to bylo ve škutečnosti ještě horší. Pokud by měl někdo zájem se na můj starý blog podívat, nechť trpělivosti má dosti. http://bonbonkovi.napady.net/ Btw, té šílené hrubky v názvu blogu si nevšímejte, bylo mi teprve 9, takže to berte s rezervou.

Jo a pauza nebude, rozmyslela jsem si to. To jen kdybyste si říkali, co to dělá v názvu článku. Tak tohle je pravděpodobně poslední věta z dnešního příspěvku do deníku, musím už totiž jít na hodinu kytary. To bude zase masakr. A ejhe, ona to poslední věta nebyla.

Mějte se pěkně,

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama