Karolíno, tohle jsi nevychytala.

30. března 2012 v 19:33 |  Deník
Aneb průzkum OC Forum Nová Karolína v Ostravě.

Vejít do prostorného obchodního centra se čtyřmi patry a hromadou obchodů, které už jsou v onom městě tak padesátkrát, to jest snem mnohých lidí. Některým ostravákům se to ovšem splnilo.
A já jsem se tam dneska byla podívat! Mám z toho mnoho zážitků, které by se daly shrnout do jedné věty - UŽ NIKDY VÍCE.

Hromada zbytečných obchodů, nevyužitý prostor, snad ani jedny toalety.. proboha, kdo to jen navrhoval? Tolik slávy kolem toho bylo. No a ono je to ve skutečnosti úplně na hovno.
Těšila jsem se na Muziker, Slovenský obchod s hudebninami, který se nacházel příhodně ve čtvrtém poschodí. A hle, hromada lidí, všichni očumovali nástroje a já jsem si tam připadala jako úplný idiot. Zlaté Kytary.cz! Je sice pravda, že jsou v Muzikeru lepší ceny, ale .. zlaté Kytary.cz!
Jedinou útěchou mi byl Bontonland, ve kterém jsem si (konečně) vybrala. Konkrétně jsem si z prodejny odnesla CD od Kiss - Sonic Boom a přívěsek na klíče s Kiss. Jenže nepříjemným překvapením mi po vybalení doma bylo, že je obal CD prasklý. Fajn. Čtyři kilča v tahu. Alespoň že cédo a booklet jsou v pohodě, to bych jim to jinak šla otřískat o hlavu.

A víte, že se mi vůbec nechcou psát žádné rozbory? Poslední dobou nemám na psaní nějakého deníku vůbec náladu. Jsem strašně unavená školou a vším, že mi teď spíš sedla ta poezie, která mi přináší alespoň krátkodobý relax od -- všeho.

Sayonára.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Get the Balance Right! Get the Balance Right! | Web | 4. dubna 2012 v 20:27 | Reagovat

Nech to vyznie akokoľvek zle... Predposledný odstavec na mňa pôsobí ako "na viečku od minerálky je škrabanec". Viem že keby ti nešlo o obal, mohla by si si to stiahnuť, ale predsa len, ide hlavne o to dnu... Paul Stanley to v ruke isto nedržal a tiež nepredpokladám že si to hodláš dať do vitríny.

2 Chicky Chicky | Web | 5. dubna 2012 v 14:26 | Reagovat

Máš pravdu, ale pořád je tu jistá problematika v tom, že za to, aby sis mohla koupit nějaké jejich album, musíš zaplatit jakýsi finanční obnos, který, alespoň zatím, není zrovna nízký. Samozřejmě, že jde o obsah - tedy samotné CD, ale za ty peníze bych předpokládala, že bude i obal v naprostém pořádku.

--Chicky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama